| Majj a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog o frizerie foarte buna din Bucuresti. Ma intereseaza mai mult calitatea tunsorii. Stau in zona Colentina, dar nu ma deranjeaza sa ma deplasez-vedeti sa nu exagerati laughing-

Răspuns Câştigător
| yoyodedeea a răspuns:

La intersectie unde e domino, pe langa parcu teibig grin...acolo cica tunde una binethinking

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ia-ti o masina decenta de tuns si fa treaba pe gustul tau. Nu ca as avea de unde sa stiu eu, ca de 15 ani tai doar varfurile dintr-o singura miscare de foarfeca laughing bine n-am parul' asa des ca varu' mustaine din poza dar e un pic mai lung. Daca vrei sa faci o treaba bine fa-o tu insuti big grin iti trebuie doar un pic de ajutor la spate, apelezi la prietena or something

| yoyodedeea a răspuns:

Ma bucur ca am fost de ajutor si mersi de funditabig grin...

| darknet a răspuns:

Hmm, cam cat de scurt vrei sa te tunzi? thinking Iti recomand orice frizerie din Bucuresti, in afara de cele cu babe. Orice ai face, nu te duce in frizeriile in care tund babe de 60 de ani ca o sa regreti apoi foarte mult cand o sa te trezesti cu o freza comunista... laughing Apropo... Tu esti in poza sau Dave Mustaine?hee hee

| Majj explică:

M-am tuns la Domino...super fain si doar 8 lei. Mersi