| heise a întrebat:

Cine e din Bucuresti?
Ma gandeam sa aflu si eu cine e din Bucuresti, cum eu sunt si nu prea am mai gasit oameni de prin aceasta zona vroiam sa aflu, curiozitatea. Poate spuneti si sectorul ( eu stau in 2 ) si din prin ce cartier ( eu colentina ).

Ja ne'

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| xtina a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti, sectorul 4laughing cartierul Aparatorii Patriei.

Ja ne'winking

| pisioi a răspuns:

Eu sunt! din bucurestiwinking sect 2tongue pantelimon

| heise explică:

Feteleor, oameniilor. Incercati sa va puneti porcariile alea de " zuum.ro " pe alte dracii ( ex: mess ). Aici ori raspundeti ori stergeti-o. Si nu doar aici ca eu am intrebat, ci in general.

@mytsy
Ce super!
Si eu ma mai duceam in pantelimon cu tata.
Multumesc de raspuns ^ ^

| heise explică:

@Criss
Cam departe sectoarele dar poate da domnul si ma trimite pe un magar pana la tinebatting eyelashes

@Adrian
Ce misto tongue
Eu fac 10 - 15 ( depinde cat de lenesa sunt ) pana la parcul Plumbuita daca la ala te referi.

ps. Adrianbatting eyelashes daca te rog sa imi explici cum sa trag ps ( photoshop, sunt cam bata ) mi-ai explica calm si cu rabdare.batting eyelashes Stiu ca nu iti pot rezista (= )) ).