| Mâcrofon a întrebat:

Salut, stau in casa si ma joc pe calculator si playstation...
nu imi place, dar nu am ce altceva sa fac.
dati-mi idei ce sa fac pe afara (nu idei gen: plimbate cu bicicleta, rolele, iesi cu prietenii...ca astea mi le zice si bunicamea big grin) ceva mai interesant...
funda plus vot la toate

7 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Ia un al 2-lea controller si joaca ceva co-op cu bunica-ta.

| spxinsane a răspuns:

Daca vrei sa "evadezi" din lumea asta de zi cu zi si sa iti ocupe timpul iti recomand sa citesti carti de aventura, carti horror sau romane politiste.

Sunt un mod placut de a trece vacanta si timpu liber fara sa zici ca nu faci nimic + ca poti sa mergi sa citesti si pe afara si in casa (oriunde ai tu chef)

Spor

| raul1037 a răspuns:

Sall,simplu...iti iei un atv(daca ai peste 15 ani)si te plimbi cu el pe afara, sau mergi la tara undeva... Funda?

| deutza_3778 a răspuns:

Pai nu sunt multe...fa farse la telefon laughing, ajutati parintii, joacate cu animale (daca ai).

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Citeste o carte

Răspuns utilizator avertizat
| mihai20 a răspuns:

Eu il intreb pe taicamiu ce sa fac afara si el ca de obicei raspunde :,, apucate de cur si sari in sus'' da n-am ce sa fac glume de tata mmerg inainte

Întrebări recente