| Discus a întrebat:

Salut.Stie careva daca exista acel joc Hero Rising de pe Disney Channel din serialul Aaron Stone. Daca exista dau fundita la cel care imi da linkul de download.

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

NUUUUUU EXISTA ...Nu te supara pe mine si poate nu ai de ce dar din cate ai vazut si tu jocul nu are meniu, viata nu ti-o arata, si altele. Daca cineva o sa-ti dea un link suta la suta o sa fie o porcarie. Nu trebuie sa crezi tot ce vezi la tembelizor.Nu te supara dar daca ar exista(0, 00000001%) cu siguranta ar fi unul din cele mai cunoscute cum este WOW.

8 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Eu stiu ca nu exista.

| GoldwinNn a răspuns:

Nu exista acel joc. Ii doar in serial!

| JaneEyer a răspuns:

Fara suuparare, dar nu exista.happy

| DarkMirror a răspuns:

Nu, imi pare foarte rau Cryfell, Hero Rising nu exista, si in niciun caz nu poti fi rapit cu o nava de ultima generatie de catre un android daca esti cel mai tare din joc rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...ar fi tare sa existe dar nu ai vazut ca avea grafica prea bine miscari prea multe si nu existau bari de viata sp etc...
+++dc te astepti sa vina un android pe nume bob sa sem sau cum il mai chema si pe ala cu o nava supersonica si sa iti dea super puteri...slabe sanse
da...cum spuneam...ar fi misto sa existebig grin

| Discus explică:

Anonimule daca tot te lauzi ca il ai da un link sau fa un video si pune-l pe youtube daca zici ca il ai

| anonimu_3351 a răspuns:

Ba

| anonimu_3351 a răspuns:

Ba fraierilor exista eu il am