| BellaAndreea a întrebat:

Stie cineva cum o cheama pe fata aia de 13 ani din filmul de pe Disney Channel Orasul Hallowen?

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

In film o cheama Marnie iar in realitate o cheama Kimberly J. Brown.
Pentru mai multe detalii despre film si distributie, uite-te aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Orașul_Halloween_2:_Răzbunarea_lui_Kalaba
Pa,pa!

| paul21 a răspuns:

Buna!
O cheama Kimberly J. Brown si a jucat rolul lui Marnie in Halloweentown( Orasul Halloween). Filmul a aparut in 1998, atunci ea avea 13 ani, exact aceeasi varsta ca a personajului pe care l-a interpretat in film. Acum, ea are 26 ani.
Mai multe informatii pe:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kimberly_J._Brown
Sper ca ti-am fost de folos! Bye, bye!

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Judith Hoag cred.
Dacă nu, uite aici : http://www.cinemarx.ro/filme/Halloweentown-Halloweentown-87492.html
Pe partea stângă ai lista cu actorii care-au jucat în film și o cauți acolo.
Pa-pa.

| OSCARtoons a răspuns:

Sara Paxton

| DinaraStakhovska a răspuns:

In film o cheama Marnie iar in realitate o cheama Kimberly J. Brown. :X

| SMA a răspuns:

Daca te referi la personaj atunci e Marnie Piper. Daca te referi la actrita e Kimberly J. Brown.

| DrummerDreams a răspuns:

Marni ( se citeste )

| xRockStarx a răspuns:

Numele ei real nu il stiu... Dar numele ei din film este Marny. (sau in fine. cum s-o scrie big grin ) sper ca te-am ajutat happy

| NanaXOXO a răspuns:

Kimberly J. Brown

| cristina1998i a răspuns:

Cred ca Debbie Reynolds.