| R1plax a întrebat:

Salut stie cineva cum pot sa modez si eu un psp 2004 costum firmware 5.55 si data code 7x Va rog frumos daca stiti lasati-mi un mic tutorial sau ce puteti. Multumesc DACA se poate fara pandora va rog DAU FUNDA LA cel mai bun raspuns ce ma poate ajuta.

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Ce nu ai inteles din ce ti-am raspuns eu aici?
solumaam
(16 Aprilie 2011 08:37 )
solumaam a răspuns:
Trebuie stiut si ce placa de baza ai... daca ai modelul de placa de baza TA-088v3 nu se poate moda!
Pentru modare ai nevoie de:
1. Un PSP deja modat;
2. Un PSP nemodat (PSP-ul tau);
3. Un card de minim 512 MB. Recomand: Sony, SanDisk, Lexxar. Nu recomand fake-uri si no-name-uri. Desi si acestea din urma merg, pot aparea erori;
4. Un cablu miniUSB;
Procedura este mai complexa dar daca te pricepi cat de cat o rezolvi singur acasa daca urmaresti tutorialul asta:
http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search
Bafta la modat!