| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva cum se numesc bicicletele alea mici fara viteze, cu frana la pedale si cu ghidonul in forma de v de mana? bicicletele alea sport cu care se plimba smecheriii pe 2 roti si fac scheme la rampe, nu au pinioane, sunt mici si usoare. sigur le-ati vazut prin parc sau pe oriunde altundeva. plz raspundeti-mi. mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Te referi la bmx? happy

| Nu conteaza a răspuns:

Bmx-uri tongue

| trololololol a răspuns:

Bmx e bicicleta serioasa, daca nu are frana de mana te asigur ca n-o sa o aiba la pedale, ghidonul nu se face in forma de v de mana pentru ca incomodeaza si sa stii ca fara pinioane nu iti merge nici o bicicleta. mai mult ca sigur te referi la harburile de biciclete de copii cu care se plimba tiganii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea cu care sari cred ca sunt dhs, oricum mersi pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fgravila a avut dreptate, nu sunt bmx, se numesc DHS JUMPER! mersi oricum pentru razpunzuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca sunt jumpere.Acelea le au smecherii.Trebuia sa ne spui mai multe detalii si tu.