| 0752044960mama a întrebat:

Cum se cheamă bicicletele alea cu trei roti si cu pedale in fata? Dau funda celui care imi zice cum se cheamă si de unde le poti achizitiona

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Triciclu si gasesti pe net loc de unde o cumperi

| 0752044960mama explică (pentru mgtow):

Am căutat si nu am găsit triclu

| ombladon a răspuns:

Drift trike?

| 0752044960mama explică (pentru ombladon):

Da ceva de genul ala numai ca are roti mai mari si mai are pedale eu am gasit ceva dar nu stiu de unde pot s-o iau si se cheama bicicleta ice trike

| 0752044960mama explică (pentru blitzenn21):

Sall dar nu la aste m-a refeream, am mai găsit ceva asemanator dar nu știu de unde pot cumpara si se cheamă tricicleta ice trike

| CRAzZyMAN a răspuns:

Se numeste TRICICLETA si poti sa iei de aici : http://www.nichiduta.ro/......-copii/p1/