| Ellaa98 a întrebat:

Stiti ca pe Facebook a aparut Timeline... Voua va place varianta aceasta sau cea clasica?

11 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Eu mi-am instalat timeline.si nu-mi place delocsad

| AndraAlexaLove a răspuns:

Imi place mult mai mult cea clasica...de la Timeline eu chiar nu inteleg nimic.Totusi,Timeline-ul e mai interesant, totusi:p
Chair si asa, prefer varianta clasica!:X

| BubbleShoot a răspuns:

Mie una nu imi place.nu se mai intelege nimic din ce postezi pe timeline laughing.dar stie cuneva daca mai poti sa revi la pagina initiala facebook cu peretele normal nu timeline? va rog daca stiti trimiteti-mi un mesaj. Multumesc :X big hug

| 6111992 a răspuns:

Buna mie imi place mai mult cea clasica.

| PrinceOf a răspuns:

Clasica

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai clar ca mai ''smechera'' e varianta Timeline dar mi se pare mai buna/usoa, usor de umblat, cea clasicahappy
Tie?

| Winehouse a răspuns:

Clasica...deoarece la cea noua nu inteleg nimic.

| Catcherintherye a răspuns:

Clasica happy

| TattoosPiercingsPlugs14 a răspuns:

Clasica! dar cred ca si varianta Timeline e faina doar ca nu sunt obisnuita cu ea! laughing

| JustKiddingBitch a răspuns:

Mie mi se pare timeline mai faina happy

| TeodoraBoom a răspuns:

Cea clasica