| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Stiti cum pot pune videoclipuri pe Facebook de pe YouTube? Sau cum le pot descarca de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pe Youtube dai click pe butonul Share de sub video, iar pentru a descarca ai doua metode:1.Savevid.com
2.Youtube Downloader.
Bafta! happy

4 răspunsuri:
| vali9 a răspuns:

Le poti downloada foarte usor de pe youtube cu freemake video downloader!

| Ghost89 a răspuns:

Simplu ca buna-ziua ...la update status.pui link-ul piesei dorite..bafta

| wdRink a răspuns:

Daca vrei sa pui un filmulet de pe youtube, tot ce trebuie sa faci este sa copiezi link-ul si sa-l postezi pe Facebook.

Iar pentru a downloada un filmulet de pe YouTube, cauta pe net YouTube Downloader, unde tot asa, bagi link-ul filmuletului respectiv acolo, si il downloadeaza happy

| MoD3M a răspuns:

Le poti da jos de pe YouTube cu YTD downloader