| Spankh a întrebat:

Stiti cumva de unde pot descarca jocul Angry Birds pentru ZTE Cute? [ cosmote cute ] Cu link de dowload pls big grinbig grin
FUNDA! ♣

3 răspunsuri:
| sebiguli a răspuns:

Ai android pe telefon? Ca nu stiu telefonul. Vreau doar sa stiu daca are android ca sa iti dau linkul dar daca nu ai android nu gasesti ca si eu am un Samsung s5230 star si nu am gasit.Mai am un iphone si ma joc pe el. Daca nu ai android nu gasesti decat caricaturi.

| sebiguli a răspuns:

Scuze frate nu am voie sa iti zic siteul pentru ca incalc regurile TPU.Pot sa iti zic pe mess daca vrei dar pe ptu nu pot. Daca vrei sa vb pe mess id meu este:sebi_guli