| NuCredd a întrebat:

De unde pot descarca jocul Angry Birds pentru telefonul NokiaAsha300? Funda :*.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MaxKiller911 a răspuns:

Voi sunteti tampiti?
cum sa mearga pe Nokia ( are symbian) jocuri de pe android?
si ca argument : are un prieten de-al meu telefonul (cu android pe el) si nu merge nici macar sa intre in market...

| SerafimHD a răspuns:

Daca esti pe Orange poti descarca de pe apps.orange.com oricum este indicat sa intri pe site-ul android-ului si sa afli ce jocuri poti juca

| Romania2014 a răspuns:

Google happy Numele la joc.apk big grin eu asa descarc mereu. Adica eu am android. Telefonul tau nu stiu daca are

| NuCredd explică:

Cui dracu` sa dau eu funda?! Niciunul dintre raspunsuri nu mi-a folosit! straight face

| PaulJaRule a răspuns:

Din market daca ai android sau iOs. daca nu nu este.

| Terezia_Gabor_1993 a răspuns:

Daca ai android poti de pe internet si scrii jocuri android si acolo iti arata