| geany550 a întrebat:

Stiti cumva un server privat de Metin2 GM Mode(adica toti au drepturi de GameMaster)Astept raspunsuribig grinVa multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonimulll69 a răspuns:

Scuze am gresit siteul!:de de fapt :http://www.f-worldmetin2.tk/

8 răspunsuri:
| Herr a răspuns:

Si pentru ce vrei un asemenea server? Dupa mine, daca ai tot ce vrei pe un joc, o sa te plictisesti, e una cand muncesti, si alta cand ai tot pe tava.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui vorba de muncit unii poate vor sa exerseze comenzile de admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa da ce *** faci ai varianta pe site asta si ce faci u cauti in loc sa puilaughingcrying
happy

| geany550 explică:

Apai. vreau sa exersez comenzi de gm sa nu ma fac de *** cand iau gm pe unele sv

| geany550 explică:

Da in fine...acuma toti ma intreaba de ce si nu pot raspunde. of doamne

| abczzz45 a răspuns:

Metin2 Hammer, Metin2 Light, Metin2 Inushi, Metin2 Abesgaara. Funda?

| EoIsAndrei a răspuns:

Ma hades eu is de acord cu tine daca joci server de metin2 privat inebunestihappy... daca joci un joc o sa te pliptisesti si nu-o sa mai ai in cap metin mai bine joc un joc cca S4 sau sfor