| liceu a întrebat:

SALUT!
Stiti siteuri unde te invata sa creezi diferite lucruri.gen: art attack, sau e pe youtube un fel de emisiune unde baga videoclipuri unde iti arata cum sa faci diferite lucruri - De capul tau(asa se numeste emisiunea).
Pentru cei care imi dau cele mai multe site-uri faine funda, sau daca stiti ceva interesant voi si sa imi dati instuctiuni!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Letea_Roland_1998 a răspuns:

Incearca sa cauta pe google sau youtube "DIY" sau "Do It Yourself". Poate gasesti ceva pe placul tau happy

| liceu explică (pentru Letea_Roland_1998):

Multumesc dar am mai primit raspunsuri cu acest site la alta intrebare