| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca au mai fost puse intrebari de acest gen in trecut (Cum arata o zi din viata ta, Ce faceti intr-o zi obisnuita, etc). Fiecare avem propria viata, fiecare in fiecare zi facem diverse activitati depinde de imprejurimi. Citeam intr-o zi un asa zis citat pe Facebook la o poza-panorama a orasului meu surprins noaptea : Fiecare luminita isi are propria poveste.
Unii credem ca viata noastra este interesanta, aventuroasa, normala, iar altii monotona, mohorata sau trista.
Descrie pe scurt o zi din viata mea, la modul general.
Ma trezesc, ma spal, mananc, citesc stirile pe Internet sa vad ce s-a mai intamplat sau la TV, deschid Facebook-ul si casuta de email sa vad daca am ceva, invat (sunt in sesiune in perioada asta), ma relaxez, ma gândesc la ceva interesant trecut sau viitor, merg la cumparaturi, vorbesc cu colegii sau cu prietenii daca am ceva de vorbit, caut lucruri interesante pe net, mai citesc ce se posteaza pe TPU pun o intrebare sau raspund la unele, fac curatenie prin casa daca este cazul. Seara ma pregatesc de culcare, ma gândesc când nu sunt prea obosit la una-alta, meditez. Cam atat.

Ce parere aveti, cum credeti ca este o zi din viata mea, din ceea ce am descris? happy
Voi citi maine raspunsurile.
Noapte buna, somn lin si o noua zi frumoasa sa aveti!

2 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

1.Trezirea
2.Dus
4.Imbracat
3.Masa
4.Spalat pe dinti
5.Plecat la serviciu
6.Iau pranzul la cantina
7.Intors acasa
8.La cumparaturi
9.Cina
10.TV telefon sau laptop
11.Somn.

| Bunaceaujk a răspuns:

Pai ma trezesc, ma spal, ma imbrac, mananc ceva, merg la liceu. la finalul orelor merg la meditatii(clasa a 12-a