| adutza12 a întrebat:

Salut, sunt din judetul braila si am participat la olimpiada de lb. romana faza judeteana. Nu stiti unde pot gasi rezultatele? Un site unde le pot gasi...

4 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Rezultatele se postează pe site-ul școlii la care ai dat olimpiada.

| missbee a răspuns:

My dear, nu am de unde să știu dacă ai căutat sau nu, eu ți-am spus unde AR TREBUI să fie. Dacă nu sunt postate acolo, întreabă-ți profesorul de limbă română, el are acces la ele cu siguranță.

| adutza12 explică:

Crezi ca nu am cautat?

| cristinoots a răspuns:

Buna adutza:* si eu am dat olimpiada de limba romana faza judeteana, braila la liceul pedagogic, si nici eu nu am gasit rezultatele si nici profesoara de romana nu a primit rezultatele... daca gasesti ceva uite id meu:ingerash_kitty96...ms frumos:X