| dyenut3za_1288 a întrebat:

Sunt noua pe TPU si as vrea sa stiu ce simbolizeaza "fundita"...

Răspuns Câştigător
| BlueEyes90 a răspuns:

Bun venit!
Fundita simbolizeaza un fel de multumire la adresa celui care te-a ajutat, dandu-ti cel mai bun raspuns din punctul tau de vedere, adica te-a ajutat mult acel raspuns si prin fundita tu ii multumesti persoanei respective. Castigi 100 de puncte cand primesti o funda.

7 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Fundita simbolizeaza rasplata celui mai bun raspuns. Dupa cum stii, cineva pune o intrebare si altii raspund. Respectivul care a pus intrebarea are in dreapta fiecarui raspuns o fundita. Care o raspuns in considera cel mai bun pe acela il rasplateste cu o fundita apasand pe ea si dand ca este sigur ca aceluia vrea sa acorde. Aceste fundite folosesc pentru ca utilizatorii sa devina experti TPU(cu cele mai multe fundite) si la alegerea userilor anului. Sper ca te-am facut sa intelegi in mare ce simbolizeaza acesta fundita, Pupici, multa sanatate si sarbatori fericite

| BiwCupcake a răspuns:

Fundita arata practi evolutia membrului.

cat de multe puncte, experienta arewinking

gen cat de multe commuri sau fives pe hi5 rolling on the floor

| DulceCandy95 a răspuns:

Simbolizeaza...cate raspunsuri castigatoare aibig grin... sper ca te-am ajutat ca si eu sunt noua p aicibig grin

| Cami30 a răspuns:

Cand ai dat un raspuns la o intrebare afisata de un alt coleg, iar el considera acel raspuns cel mai bun din toate cele primite la intrebarea respectiva, primesti fundita. Ea te ajuta la acele puncte pe care le acumulezi doar raspunzand la intrebari:p
Sper ca te'am ajutat...

| Biutzu a răspuns:

Pai,cand primesti un raspuns de la cineva,ai ocazia sa-l votezi.langa raspuns vezi o fundita pe care o dai la un raspuns pe care-l consideri cel mai bun!

| Dulcika_7055 a răspuns:

Fudite:
Daca primesti fundita inseamna ca ai dat cel mai bun raspus si am auzit ca la un numar de 500 de fundite esti "expert TPU".

Funda?batting eyelashes

| dyenut3za_1288 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile date... dar raspunsul lui BlueEyes90 a fost expilcat foarte frumos si mi-a placut exprimarea.Bravo!