| cosminel_5994 a întrebat:

Salut.Sunt pasionat de trucuri cu carti...si am cautat pe net o multime dar nu mi-au placut nici unul...asa ca daca aveti buna placere sa puneti cateva trucuri(explicate) care le stiti voi as fi fericit. Dau funda celui mai tare truc.Pe curand

1 răspuns:
| iony98 a răspuns:

Uite iti zic eu unul nu stiu daca iti va place dar incerc
Deci:
-Trucul se va face cu tot pachetul de carti.
-Cauti 4 Asi

-Apoi te intorci (fii atent sa nu te vada nimeni)si aranjezi cartile...Pui asi unu canga altul (evantai) si sub ultimul(adica cel acoperit )pui 3 carti de oricare
-Ii arati cartile asa cum leai pus(ai grija sa nu se vada cartile rele adica cele 3 nu asii)
-Pui o carte sub pachet
-Una in mijlocul pachetului
-una tot in mijlocul pachetului
-apoi ii arati cartile si sunt cei 4 asi