| fayroBoy a întrebat:

Salut.Tocmai am descarcat gta san andreas si imi merge foarte greu.Ma puteti ajuta mai am vreo 4 gtauri ar trebui sa le sterg? Ce sa fac ca sa imi mearga gta san andreas normal adica nu greu?

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Poate iti merge greu din cauza virusilor si placii video! nu conteza cate gta-uri ai si eu am multe am si GTA 4 si merge foarte bine! bafta! mai umbla pe la rezolutie poate acolo e problema! ast funda!

| Luke a răspuns:

Da rezolutia la low

| Fly2Sky a răspuns:

Da stiu eu cred ca merge greu din cauza ca unitatea nu este buna

| Fly2Sky a răspuns:

Stiu eu dc nu-ti merge cred ca unitatea si e slaba sau placa video e slaba mai bine cumparati placa video noua cu 500 de rami sau cu 300 de gb. aia de 500 rami costa 2 milioane iar cea de 300 de gb costa 80 lei eu me-am luat de amndoua simi pun ce joc vreau!

| Ciomolunga a răspuns:

Te duci la setari si dai totul la LOW