| Dukanz0r a întrebat:

Tocmai ce-am citit ca nu e bine sa-ti smulgi firul de par din alunita...si eu mi l-am smuls de 2 ori pana acum dar alunita a ramas la fel (culoare, forma etc) e mica nu e mare. Sper ca nu am afectat-o straight face deoarece nu s-a schimbat absolut deloc. Deci e ok nu?

Răspuns Câştigător
| charlotee a răspuns:

Daca a ramas la fel e bine.dar fii atent(a)cu timpul sa nu isi schimbe forma culoare etc.si eu te sfatuiesc sa ai grija sa nu mai smulgi firele pe viitor sau sa nu te tai sau sa te arda soarele, pentru ca nu e indicat.