| DarkFlash081 a întrebat:

SALUT toti copi au niste tubermane foarte tari misto facute eu am un tuberman simplu as vrea sa imi spuneti cateva moduri de a face tare si cam ce miar trebui mersi.

1 răspuns:
| piftel a răspuns:

Pe YouTub(e) gasesti o sumedenie de tubermane supranumite paperguns.Ia-te dupa ei si prietenii tai vor fii invidiosi.Gasesti la intrebarea mea din categoria Conversatii niste linkuri cu paperguns-urile mele.Fa si tu la fel.Pe YouTub(e) cauta armele pe care le doresti si scrie la sfarsit that shoots.