| VadPorci a întrebat:

acum 1 an am instalat test drive unlimited si imi mergea super bine.azi am incercat sa il instalez din nou si se misca foarte greustraight face! de mentionat ca am schimbat windows-ul.Am trecut de la xp la 7.credeti ca e de la procesor? am Intel pentium m 1.73 ghz! dau FUNDA daca imi dati un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Sofronie_Lexu_1992 a răspuns:

Frate e de la windows sistemul de operare windows 7 consuma mai mult din procesor si memorie video si rami decat xp (valabil si pentru vista cat si pentru 8 (beta) )

2 răspunsuri:
| IovanutAlin a răspuns:

Funda?

| Bogdacutu a răspuns:

Da, procesoru e varza si pentru XP, da mai pentru 7.