| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,am auzit o melodie cu Ovidiu Rusu,si nu o gasesc,dar am retinut o parte:,,De-ar fi lumea s-o intorc, eu am prieteni peste tot,,.Cine o gaseste sa imi dea si mie un link va rog...

4 răspunsuri:
| cornelmarius a răspuns:

Scuze de linkul anterior, aceasta este melodia, este exact versurile pe care le spui dar canta altcineva, asculta!
http://www.trilulilu.ro/muzica-manele/rodica-olaru-am-prieteni-peste-tot
Funda!

| Den1470 explică (pentru cornelmarius):

Da asta e, dar canta Ovidiu Rusu

| cornelmarius a răspuns (pentru Den1470):

Posibil, dar oricum nu mai conteaza, ti-am gasit-o! big grin