| xDony a întrebat:

Am dat like la prea multe pagini pe Facebook si acum as vrea sa le anulez pe toate pentru imi face ordine totusi imi psuneti o modalitate de a le anula pe toate deodata? Mi-e lene sa stau si si dau nu-mi mai place dureaza mult...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe toate o data nu poti! Intri pe fiecare pagina la care ai dat LIke si dai Unlike sau ''Nu-mi mai place''.

| xDony explică (pentru neluL):

crying am de lucrusad straight face mersi totusi pentru raspunswinking

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum pe toate odata dai la fiecare unlike pe rand.