| gdtgeege a întrebat:

Exista un mod in care pot anula toate like-urile de pe Facebook la pagini? Funda!

3 răspunsuri:
| karelo a răspuns:

Da poti sa dai unlike adica nu imi mai place

| gdtgeege explică (pentru karelo):

Eu ziceam sa dau la toate odata unlike ca asta stiu! MS oricum

| denisa_4764 a răspuns:

Poti sa te duci la pagina respectiva si langa "messages" pe pagina este un buton si acolo sunt mai multe optiuni printre care si "unlike" si dai click acolo si iti da unlike la pagina. Trebuie sa faci asta la fiecare pagina... nu cred ca poti la toate odata?