| 99perfect99 a întrebat:

am incercat din greu sa downloadez si eu un program de spart parole la yahoo messenger dar nu am gasit nici unde daca stie cineva dintre voi dati-miti si mie siteul va rog foarte mult! il vreau foarte mult! dau funda! 1

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Haide-ti mai baieti nu fiti rai. Spuneti adevarul la baiat nu vedeti ca va ofera funda? Da mai exista acel program, dar cred ca pentru el trebuie mai mult decat o fundita happy Dar cine stie daca tot ai spus ca ti-l doresti foarte mult, poate cineva va vrea sa te ajute sa spargi pe Yahoo. Sau parola ce ziceai tu.
PS: "nu inceta niciodata sa speri pentru ca insasi viata este o speranta." - nu mai da cu piatra-n buna!

4 răspunsuri:
| tycy a răspuns:

laughing)) Mai copii lasati prostiile in pace.Nu exista asa ceva.Voi credeti ca yahoo e calculatorul personal de acasa, sau orice site facut de cineva care acum a auzit de termenul "html"? E o companie imensa la care lucreaza sute de profesionisti in domeniu si ca sa spargi parola la un cont de yahoo ar insemna sa spargi toata baza de date a yahoo`ului ceea ce e cam imposibil.Pentru ca nu au un singur server.au sute si informatia se scrie instantaneu pe toate...O parola la messenger se poate afla doar daca victima greseste.si anume cu keylogger dar asta nu inseamna ca ai spart parola de yahoo ci ca victima ti-a scris-o fara sa stie...

| Ion a răspuns:

Nu exista asa ceva. crede-ma. sunt programe de spart parole sau aflat cum vrei sa zici dar pe a ta. iti va spune sa bagi adresa ta de mess si parola si doar asa si iti va sparge parola si o va trimita la lista ta. deci nu exista.

| gianys75 a răspuns:

Asa ceva exista doar in mintea ta...

| hihahi a răspuns:

Nu exista asa ceva. calmeaza-te