| mariomario a întrebat:

As vrea un program de spart parole yahoo messenger. eu am avut unul da nu merge. are cineva?, cu tot cu instructiuni de folosire. thanks

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Cauta pe gugal: nuexistaunastfeldeprogram si cu siguranta vei gasi ceea ce facut.

Bafta!

| adryanb27 a răspuns:

Nu ai sa gasesti niciodata asa ceva! dar incearca 1 keylogger! ai grija la virusi! uite aici: http://www.google.ro/......http?/cse

| L a răspuns:

Alta treaba nu ai? decat sa spargi parolele oamenilor.`
Tie ti-ar placea sa-ti fac cineva asa, baga-ti mintile in cap.`

| mihaa a răspuns:

Pff de 2 ani am rascolit tot netul si nu am gasit program de spart parole, appp dar mai facut curioasa, la cine vrei sa spargi parola(hai zii ca iti zic si eu la cine am vrut sa sparg parola de la messbig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista astfel de programe sau dacă exista nu le găsești asa ușor pe net.

| mariomario explică:

Ai vrut cumva so mi-a spargi mie miha?

| Alberto6H a răspuns:

Pai un id nu se sparge prin programe ca sunt facute de hacker sa se sparga mai usor normal intri in cmd si scrii netstat -an si iti apar niste ip-uri il ei pe al acelei persoane si il scrii in cmd...e mai complicat dar in cele din urma iti aparea o fereastra cu id si parola parola se downloadeza in windows dar se gaseste greu prin cmd iar hack-urile siunt pentru a scurta cautareawinking

| ted a răspuns:

Pe langa faptul ca un asemenea 'program' ar fi ilegal, nici nu exista. Tie ti-ar conveni sa-ti sparga cineva parola?