| xrollover a întrebat:

am nevoie mare de ajutor deci am un canal youtube despre jocuri si alte chestii... dar nu mai am idei si nici pc sa le pot face:D. Daca doriti sa ma ajutati sa fac canalul mare ma puteti contacta la id acesta de skype : xrollover sau messenger : mr. xy89 nu promit dar daca ne va merge bine vom face si banii din chestia asta:P

aici este canalul
https://www.youtube.com/user/MrGimi36?feature=mhee

1 răspuns:
| JohNNy28 a răspuns:

Deci ce am inteles eu:Ca nu mai ai ideei pentru canalul tau.Bine te ajut eu da-mi accept la mess. FunDa pls!