| OmulUmbrei a întrebat:

Am niste probleme cu boxele si anume nu se mai aude nimic, nici cand ascult muzica, ma uit la un film sau ma joc ceva desi ele sunt pornite. Un prieten mi-a zis ca trebuie sa reinstalez placa de sunet. Eu nu mai gasesc CDul de la placa de sunet si nu stiu de unde as putea downloada. Placa mea de sunet este : NVIDIA High Definition Audio. Ma puteti ajuta? va rog mult

1 răspuns:
| Amorezatul a răspuns:

Aia nu este placa de sunet ci este driver! Aici ai site-ul NVIDIA de unde poti downloada: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us