| shonii a întrebat:

Salutare TPU,

Am si eu o intrebare. Cum pot sa-mi pun inapoi de la Anvex Virtual Audio Device in High Definition Audio Device. Este vorba de sunet. Ascultasem la boxe muzica, totul era ok, mi-am bagat castile sa ma bag la un joc dupa care observasem ca nu se aude nimic. Am umblat in sounds, dar degeaba si stiu ca trebuie pe High Definition Audio Device. Cum pot sa-l pun din nou ca deocamdata nu am sunet.

Multumesc !

Răspuns Câştigător
| mogwtz a răspuns:

Incearca sa intri in volum dai clic pe mixer apoi acolo unde scrie aplicatii dai click pe system sounds si la redare acolo vezi daca il ai acolo sa il bifezi daca nu dai sa-ti configurezi unul eu asa imi aduc aminte ca mi l-am facut

1 răspuns:
| shonii explică:

Mersi mult, am rezolvat.
FUNDA!