| 2105 a întrebat:

am o intrebare cat costa un bilet de avion pana in franta

8 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Daca vrei bilet ieftin, alegi o companie low cost, de tipul Blue Air si iti iei bilet din timp, pentru a fi cit mai ieftin.
Cursele sint pina in Paris ( din Bucuresti, Bacau, Targu Mures etc).
Pretul variaza intre 20 si 80 de euro, depinde cu cit timp inainte iti faci rezervarea.
Sint si firme unde costa biletul cam 250 de euro ( Air France, Tarom, Lufthansa etc) dar nu cred ca te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 30 - 100 euro. Depinde... poate depasi si 100 de euro dar ai conditii mai bune.

| AxXeL1124 a răspuns:

Intre 50 si 150 de euro.

| bogdiy a răspuns:

Cam 50- 100 eur

| 2105 explică:

Vreau sa plec de la Bacau

| Viorel1995 a răspuns:

Buna, in functie de orasul din care pleci din Romania si orasul in care vrei sa ajungi in Franta biletul costa intre 50 si 200 euro depinzand ft mult si cu ce firma de transport aerian vei colabora si de conditiile cordate. funda? big grin

| iulian2010 a răspuns:

Intre 70 euro si 150