| sonicunleashed a întrebat:

Am o intrebare : Cine imi poate da o lista cu majoritatea jocurilor care nu merg pe Win7? Dau fundita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Qxigen a răspuns:

Nu prea mai exista pentru ca sunt patchuri speciale pentru rularea jocurilor respective pe w7.De regula jocurile foarte vechi(2002-2003 in jos) au probleme de genul asta dar nu toate. Iti recomand inainte de a dwnl un joc sa il scrii pe google si vezi daca are erori pe w7. Exemplu: numele jocului windows 7 error.