| Danyel129 a întrebat:

am o intrebare.Cum pot sa-mi fac propriul meu site? Am incercat pe weebly dar nu stiu cum.Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Indispus a răspuns:

Incearca pe cabanova.com

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie initial sa verifici disponibilitatea domeniului:.ro.com.biz...etc la adresa www.rotld.ro. Daca este liber va trebui sa achzitionezi acest domeniu (47-50 euro pe viata). Trebuie sa platesti gazduirea pe un server si sa iti gasesti un profesionist in domeniu care sa construiasca acest site. Succes!

| ina25bin a răspuns:

Documenteaza-te de pe site-ul www.videotutorial.ro. e in limba romana.be happy