| Alex33333 a întrebat:

Am o intrebare nu stiu ce sa imi iau un joc de calculator DIABLO 2 sau de PSP spiderman 3 (sau spuneti-mi jocuri super tari pentru psp va rog )

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am jocul Di, ablo 2 - Lo, rd of Des, truction si imi place la nebunie :X druid-ul e caracterul meu preferat, insa si cu alte caractere precum assassina, necromanul sau amazoana e super sa joci, daca vrei sa il descarci intra aici: h tt p://games.softpedia. com/get/Patch/Diablo-2-Lord-of-Destruction-Patch. shtml

| bloodandpride a răspuns:

Dragon BallZ, Naruto Shiuppiden, Iron Man, Call of Duty, Final Fantasy(toate partile+Disidia), Blade Dancer, Justice League, Dante's Inferno, NBA, Madden, X-man Origins, si lista ar continua dar nu am mult timp la dispozitie.