| Devii a întrebat:

Salut TPU!
Am o nelamurire. Stiti cumva daca cartea,, Taken at dusk" scrisa de C.C.Hunter din editura Shadow Falls (vol.3) a aparut si in Romania tradus in romana?

Multumesc anticipat!
(funda)

Imi cer scuze ca nu am ales categoria potrivita. happy

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Salut!
Despre seria Shadow Falls gasesti suficiente informatii aici, inclusiv un film comercial de prezentare a volumului care te intereseaza pe tine:
http://fantasy-readers.blogspot.com/......sa-va.html
Eu am vrut sa fiu sigura ca omul care a scris articolul ala stie ce spune, am intrat pe aparitiile de la editura Corint si n-am gasit decat primul volum:
http://www.grupulcorint.ro/....../index.php
Pana la urma, asta e: daca s-a lansat la mijlocul lui aprilie la ei, mai astepti un pic pana s-ajunga si la noi.

3 răspunsuri:
| Stephanya a răspuns:

Al doilea volum apare la sfarsitul verii sau in toamna, iar al treilea volum apare dupa 6-9 luni de la publicarea celui de-al doilea volum.

| ColdAsAlye a răspuns:

Nu stiu dar si eu o caut happy

| LadyTulip a răspuns:

Suntem in 2020 si nici acum nu gasesc cartea"Taken at dusk"in romana. T.T