| Deian1 a întrebat:

am o problema...
Am un laptop HP 655 si nu i-mi mai merge sa setez brightness-ul de la FN+F2 si FN+F3. Mentionez ca inainte mergea. Mai mentionez ca am WIN7 si WIN8 instalat pe el. Laptopul este nou.Am instalat toate driverele pentru el de pe pagina oficiala. Am facut update si de atunci nu merge big grin. Intrebarea mea este cum pot sa il refac fara sa reinstalez win?
P.S. : Toate celelalte key merg, volum, browser, help etc...
Multumesc pentru rabdare.

2 răspunsuri:
| Kos93 a răspuns:

Salut cred ca e de la update uite un linkhttp://support.microsoft.com/kb/975741
de la Microsoft care pretinde ca rezolva aceasta problema :), daca nu merge incearca sa gasesti driver-ul responsabil cu tastele fn si sa al reinstalezi :D
Bafta :D

| Deian1 explică (pentru Kos93):

Chestia ii ca nu am acest driver laughing... big grin.Si app, am luat programul si apare eroarea (The update in not applicable to your computer)

Întrebări recente