| djnino a întrebat:

am o problema cand m-am sculat m-am uitat pe mana si pe 4 degete eram zgariat e ca si cum ar trece cineva cu ceva peste mana.Nu prea stiu cum sa explic pacat ca nu am o poza de la ce poate fi ca nu imi amintesc sa fi patit ceva deci sunt zgariat ca si cum as fi taiat cu rigla. repet nu imi amintesc sa ma fi zgariat sau ceva de genu ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Usurel, deci daca zici tu ca ai vazut acele zgarieturi nu o fi venind un maniac si ti le-a facut cand dormeai...probabil cum te-ai sculat de dimineata ti s-a parut ca aveai acele zgarieturi pe mana dar erau urme de la perna sau ai stat pe mana cand dormeai fara sa stii.Alta concluzie trebuia sa mergi sa te speli pe fata si poate iti vedeai mana normala. pa

| judgement a răspuns:

Da mai exista gandaci spatiali si iti papa manawinking

in timpul somnului te misti fara sa iti dai seama... asternutu tau este fin? sau aspru? poate ai vreun fermoar la hainele pe care le porti cand dormi, te-ai zgariat de marginea patului? sau poate ai scapat ceva in pat si te-ai zgariat de acel ceva? sau ultima varianta, ai dormit pe jos si te-a calcat careva?winking nu te speria, sa vezi cum e sa te trezesti din somn, sa vezi perna plina de sange, sa te duci la baie sa vezi ca ai capu spart (o fi fost vreun maniac de mi-a dat cu ceva in cap), dupa 3 ore de gandire serioase am gasit maniacu, era colu de la masa de langa patwinking de atunci e pedepsita sta la 2 metrii de pat.

| djnino explică:

Iceman inteleg ce vrei sa spui dar pur si simplu in prima zi a iesit sange si inteleg ca nu este de la maniac poate de la vreo insecta ceva dar as vrea sa aflu de la ce

| catalina_8997 a răspuns:

Poate te-ai zgariat in somn sau e vreo iritatie la ceva.

| RoRock56 a răspuns:

Cum ai vrea sa te ajutam? Eu am patit-o de multe ori. Ex: Eram spre drum catre mare si pe la Drobeta Turnu Severin, acolo la sirena aia. Nu stiu numele, dar acolo langa Dunare. In fine, acolo am mancat si cand am plecat, m-am trezit dintr-o data ca ma doare mana... de la cot inspre mana. si na, aveam o zgarietura destul de adanca. Am crezut ca m-am taiat cu cutitul dar nu... lucruri ciudate, le patim poate si uitam. Apropo, poate ai facut ceva in somn laughing!