| Reloader15 a întrebat:

Am o problema... Ce sa fac daca am mai multe conturi de FaceBook si nu le mai stiu parola, emailul? Cum le pot dezactiva?

Funda.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite aici poate te ajuta cu ceva:
http://www.tpu.ro/......ezactivez/

| TaKeNN a răspuns:

Cum ştergi definitiv contul Facebook:

1. Te loghezi în contul Facebook ( dacă nu ai cont dar vrei neapărat să-l ştergi, e necesar să-ţi faci unul)
2. Apeşi linkul https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
facebook_delete_3
3. Apeşi Delete my account

Cum dezactivezi contul Facebook:

1. Intri în contul Facebook (până aici ştiai, ştiu)
2. Apeşi săgeată din dreapta sus
facebook_delete_1
3. Apeşi Account settings
4. Din meniul din dreapta selectezi Security
5. Apeşi Deactivate your account din partea de jos a paginii
Ajungi pe o pagină în care ţi se explică ce dor le va fi prietenilor de tine şi te întreabă îngrijoraţi oare de ce vrei să renunţi.
6. În josul paginii, bifezi căsuţa dacă vrei să nu mai primeşti mailuri de la Facebook în perioada dezactivării
facebook_delete_2
7. Apeşi Confirm

| Caddy1609 a răspuns:

Pai daca nu le mai stii parola o poti afla daca mai stii e-mailu si parola emailu lui pe care a fost facut contul. daca nu mai stii nimici mail ul.e PA laughing N ai ce i face.da asa tare vrei sa le dezactivezi? lasa le uitate.

| Reloader15 explică:

Nu functioneaza. Daca poti pune si o explicatie ce trebuie sa fac si cum!

| Spencer789 a răspuns:

Intra la setarile contului big grin