| wizopo2 a întrebat:

Am o problema cu Mount&Blade Warband. Prima versiune pe care o aveam era 1.1. Mergea totul fain, pana ieri. Eh, ieri am decis, ca sa ma pot juca pe multyplayer, sa instalez versiunea 1.135 sau ceva de genul. Am instalat-o peste versiunea 1.1 si a mers. Azi, cand am intrat pe singleplayer, cam totul era schimbat : soldatii aratau altfel, cand incepeam un joc nou ma dadea in alta parte a orasului. Eh, si asa am hotarat sa instalez versiunea 1.1 din nou. Nestiind cum sa scot cealalta versiune am instalat-o ( prima cea cu 1.1) peste cea noua. Totul bine, dar cand am dat dublu click ca sa se porneasca jocul, nu aparea nicio fereastra. Se incarca putin si apoi nu se mai intampla nimic. Am si reinstalat jocul, asa cum era la inceput, i-am dat restore la pc si la joc, dar tot la fel a ramas. Nu raspunde nicicum. Ce pot face ca sa il fac sa mearga din nou? Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, dar ai facut o mare prostie. Odata ce ai avut versiunea 1.135 nu trebuia sa bagi versiunea mai veche 1.1 peste el. Normal ca soldatii aratau altfel pentru ca era versiune noua, dar a sa bagi versiunea veche 1.1 trebuia sa dezinstalezi jocul (uninstal), apoi sa stergi tot ce a mai ramas in folder, si abia apoi sa bagi jocul cu versiunea 1.1. Ca sa scapi de problema asta trebuie sa dezinstalezi tot ce apartine jocului, dar dezinstalat nu sters, pentru ca daca doar stergi componentele jocului raman acolo, iar abia apoi poti instala din nou jocul. Sper sa te ajute.

2 răspunsuri:
| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna.stai linistit, iti apare o poza la profil, una cu michell jacsonwinking

| wizopo2 explică (pentru LoVe_Nikki_1994):

Si ce legatura are Michael Jackson cu Mount&Blade?