| Raggy a întrebat:

Am o problema:mi-am instalat Timeline la profilul de Facebook(mare prostie), iar acum vad ca nu mai pot sa sterg niste poze de profil mai vechi. O fi de la timeline?:/

Răspuns Câştigător
| Deeaa a răspuns:

Buna Raggy99! Stiu cum este! Si eu mi-am instalat Timeline-ul si e o mare porcarie, deoarece nu poti sterge poze sau sa-ti apara familia ta [aia cu sora, frate etc...] La problema cu stergerea pozelor este din vina la Timeline fiindca el nu permite stergerea pozelor. Asta e! Sper ca te-am ajutat! La revedere!

1 răspuns:
| Snaker a răspuns:

Nu cred ca e de la timeline..Si eu am la fel, si am reusit sa sterg.Mult succeshappy