| TheVampireDiaries2NE1 a întrebat:

Am primit niste fire de plastic colorate cu care ar trebui sa fac bratari, dar pe net nu gasesc un videoclip sau. ceva care sa-mi arate CUM SA FAC BRATARI din ele sad Stie cineva sa-mi explice sau vreun videoclip? sad

Răspuns Câştigător
| lovelife9 a răspuns:

E detsul de complicat sa explici in scris...pai iei 2 fire si le pui in semnu + si le faci un nod, iei un capat de fir si il pui in partea celalta se face o bucla iei si celalalt fir si faci la fel iei al3lea fir si il bagi in prima bucla, iei al4lea fir si il treci in bucla a2a apoi strangi toate firele(tragi usor de capete)continui asa pana iti mai ramane un pic din fire si le unesti cu capatul... sper ca ai inteles cevahappy