| RazvanZone a întrebat:

am scanat cu virustotal folderul cs1.6 si nu au virus am gasit doar unul hltv.exe are 2 virusi si va rog daca raspundeti va dau funda as vrea sa stiu daca se intampla ceva eu l-am sters si am verificat daca merge cs-ul fara hltv.exe si merge deci va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Odata ce jocul iti ruleaza nu se va mai intampla nimic.

2 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Razvanzone, daca dupa ce stergeai acel fisier si jocul nu iti mai mergea trebuia pus la loc, daca iti ruleaza normal jocul, atunci nu ai de ce sa iti faci griji

| RazvanZone explică:

Dragos1294 la ce te referi,, Odata ce jocul ati ruleaza nu se va mai intampla nimica"? te rog explica-mi si mie