| andreea9831 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor, vreau sa descarc de pe internet niste teme foarte frumoase gasite recent de mine, dar cand le downloadez si le descarc pe telefon imi spune:Fisier neacceptat!, cum pot face sa nu imi mai spuna asta si sa mearga, app daca va e de vreun ajutor va zic numele telefonului meu si cine stie...Samsung Corby GT-S3650.

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Probabil ca ori nu ai memorie indeajuns pentru el, ori nu iti recunoaste formatul, incearca teme speciale pentru. corby

Întrebări recente