| MBAAA a întrebat:

As dori niste teme pentru samsung corby care chiar sa mearga. Precizez ca nu am cablu USB, insa eu avand doua telefoane, samsung si nokia, si avand cablu USB pentru nokia as putea descarca teme pentru samsung corby, insa atunci cand vreau sa le pun pe corby zice ceva de genu 'Fisier neacceptat".straight face Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema?sad Funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Citisem undeva ca Samsung corby nu are teme descarcabile. sper sa ma insel! dar nu prea am gasit mare lucru pe net!