| Daviiiiiid a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook. De pe facebook, pot sa descarc videoclipurile incarcate de altcineva? Daca da, cum? Am nevoie de un program sau ceva? Daca da, care?

2 răspunsuri:
| R0MW4LD a răspuns:

Http://www.downvids.net/
Cred ca asta cautai. Raspunsul anterior e valabil pentru fotografii :))

| alexealexandru55 a răspuns:

Iti pot spune doar ca nu e nevoie de nici un program dar nu iti pot spune din pacate cum il descarci! Aaaa. Ba da! E foarte simplu: Dai click pe optiuni (dupa ce ai deschis filmul) si iti apare descarca si dai click! Restul vezi tu cum faci!