| robychan a întrebat:

Am si eu o mica intrebare...
Stiti ca la unele filme cand bagi cd/dvd-ul in dvd iti apar niste chestii de genul: play, settings si altele...Pai exista vreun program special cu care se face asta? Postati aici idul dumneavoastra si eu voi da accept cu idul tpu_ajutor@yahoo.com(Nu ma bagati voi in lista! Asta e un id pentru TPU si trebuie sa stiu cu cine voi vorbi ca acest id nu e id de asta pe care intru des.Asa ca: NU DATI VOI ADD!) Dau fundita daca ma ajutatiwinking

1 răspuns:
| smecherulxxl5 a răspuns:

Pentru a face un film sau ce vrei tu am inteles ce vrei sa faci trebuie sa ai ceva...un calculator foarte penformant ...depinde ce aparatura ai!