| dudy998 a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea: Are cineva program pentru metin care bagi parola si idul apoi iti apar datele pe mess?! PLS ajutati-ma ca mi-a furat cineva contul crying PLS

2 răspunsuri:
| hackerurauhahaha a răspuns:

Da
uite
vezi ca pe www.google.ro scrii asa: yang metin2 hack download
descarci si va trebui sa bagi id si pass apoi cand dai ok id si pass va fi scris oriunde pui click (messenger, documnet, world) asta o poti trimite si tu cuiva i spui ca e hack pentru yang el scrie si cand vrea sa iti spuna ca nu merge va da click pe casuta ta de mess
si vei primi datele si i furi contul asa ti-a facut si tie respectivul.
funda?

| dudy998 explică:

Hackeru pls da-mi mesaj cu linkul pentru ca sunt mai multe optiuni si nu stiu pe care sa il ddescarc.