| JunNnkie a întrebat:

AM si eu un LG Optimus Sol si vreau sa imi iau jocuri de pe net pentru android si sa le pun pe telefon dar nu stiu cum ...ma puteti ajuta?dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Salut, detin si eu un Lg Optimus Sol. Jocurile le poti lua de pe acest blog http://android-click.blogspot.com/ le descarci si le bagi pe card (SD) dupa aceea descarci de pe market Andro ZIP si il instalezi. Daca nu te descurci contacteaza-ma pe private :)

6 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

în primul rând trebuie să îți faci cont pe android market și gata

| AaNdYy a răspuns:

De pe Android Market :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont pe android market, conexiunea la net e cam slabuta pe telefon asa ca, logheazate in android market pe telefon, telefonul se va sincroziza cu acel cont, te poti loga si descarca aplicatii din PC, doar dai "instalare" si aplicatia se va downloada in telefon. Sper ca ai inteles, eram putin grabit, o zi buna.

| Eternitas a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi, cam cât costă? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eternitas):

Te referi la preturile aplicatiilor. Unele aplicatii sunt gratuite altele sunt pe bani.

| JunNnkie explică:

Nu de pe android de pe alte site-uri si unde le bag