| iuliaiuli18 a întrebat:

Salut TPU:*

Am umblat din greseala la Realtek HD Audio Manager, sectiunea Speakers si Microphone sad si acum toate melodiile se aud cu o alta voce.adica diferita.crying. Cum sa repar greseala? sad

P. S: am Windows 7!

Va rog, ajutati-ma [-o<

Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| SkyIsTheLimit a răspuns:

Buna happy te duci la Realtek HD Audio Manager la sectiunea Sounds Effect si modifici de acolo, sper sa te descurci

3 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul placii de sunet.Ar trebuii sa ai un cd pe care l-ai primit odata cu calculatorul.

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Cu placere

| iuliaiuli18 explică:

Multumesc SkyIsTheLimit:*, am reusit \:d/