Întrebare recomandată | AlexBest13 a întrebat:

Salut mai nou am o problema la sunet... De exemplu mi-am pus microfon so am umblat la setari sa dau mai tare volumul la el.Nu stiu ce s-a intamplat dar din boxe se aude un bazait... la Realtek HD Audio Manager am acolo 2 speakers dar cand mut pe 6 speakers nu se mai aude. Problema e cand il am pe 6 speakers in jocul gta san andreas si poate si altele nu aud sunetele de la masini si nu mai stiu ce sad

6 răspunsuri:
| 26andrei26 a răspuns:

La Realtek HD Audio Manager intri la mixer si acolo cauta rear pink in si pune-l pe mut...s-ar putea sa rezolve problema cu microfonul

| Andr3y007 a răspuns:

E bine ca ai gasit problema laughing

| gabyS98 a răspuns:

Nu stiu

| SinfulDesire a răspuns:

Cand pui pe 6 speakers daca nu ai 6 speakers nu auzi anumite sunete pentru ca acestea ar trebui sa vina in unu din celalalte speakare care nu le ai. cat despre 2 speakers lasa volumul mai mic, sau ia-ti niste speakers mai bune

| Al3Cssa19 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa il dezintalezi si sa il intalezi iar....si asa o sa ai tate setarile de la 0 si dupa mine e cel mai bine sa le lasi asa, deoarece sunt setarile programului si sunt originale deci cele mai bune!winkingSi eu am acelasi sistem si eu am facut acelasi lucruwinking!

| AlexBest13 explică:

Multumesc pentru ajutor dam am gasit problema cu bazaitul. Microfonul states langa unitata si din cauza astahappy